Kontakt

Vil du vite mer om hvordan vi jobber? Eller kanskje du vil hoppe på og jobbe sammen med oss? Ikke la deg lure av det gule skallet. Ring eller send en mail!

VÅRE ANSATTE

Petter A. Bordal
CEO & Partner

tlf: +47 900 56 504
petter@lemon.no

Børre Werner
Strategic Advisor

tlf: +47 974 00 300
borre@lemon.no

Roald C. Grant
Creative Director & Partner

tlf: +47 951 19 772
roald@lemon.no

Kajsa Flodin
Content Editor & Copywriter

tlf: +47 971 27 186
kajsa@lemon.no

Jonas H. Lotherington
Graphic & Digital Advisor

tlf: +47 952 42 986
jonas@lemon.no

Anne Matilde R. Fjeldstad
Designer

tlf: +47 904 02 063
anne@lemon.no

Hanne C. Bordal Grant
Office Manager

tlf: +47 911 78 563
hanne@lemon.no

Linn Veronica Rønning
Project Manager

tlf: +47 995 55 807
linn@lemon.no

Stine Andresen
Multimedia Designer

tlf: +47 975 98 298
stine@lemon.no

Jan Ronald Stange
Digital Solutions Manager

tlf: +47 908 87 197
jr@lemon.no

Karolin Lier
Art Director

tlf: +47 934 35 367
karolin@lemon.no

Merete Degerstrøm
Art Director

tlf: +47 414 78 498
merete@lemon.no

HER FINNER DU OSS

Du finner oss i Tønsberg – Norges eldste by. Her er det vakker skjærgård med et yrende båt- og badeliv, og et rikt kulturtilbud med Slottsfjellfestivalen som det store høydepunktet. Byen vår besitter alle storbyens fasiliteter, men også nærheten til gode rekreasjons- og turområder. Det er et godt sted å bo og jobbe.

Disse omgivelsene former oss som kreatører. De inspirerer oss til å komme opp med visuelle idéer og løsninger som både kundene våre og vi i Lemon er stolte av. Vi er alltid på jakt etter nye kreative hoder. Du er leken, uredd og våger å sprenge grenser. En typisk teamjobber som er god til å bygge på dine og andres idéer, og som liker å dele suksessen med kollegaene dine.

Visuell kommunikasjon er vår ledestjerne.

Smidsrødveien 2B, 3120 Nøtterøy.